Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Kadra pedagogiczna

 

 

Funkcję Dyrektora Miejskiego Przedszkola Samorządowego

w Zagórowie od 16.08.2006r. pełni mgr Radosława Janicka

nauczyciel dyplomowany

 

Dyplom ukończenia Studium Nauczycielskiego  w Koninie. Specjalność Wychowanie Przedszkolne. 1990r.

Dyplom ukończenia UAM w Poznaniu, Wydział Studiów Edukacyjnych, magister na kierunku pedagogika w zakresie wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego. 1995r.

Świadectwo ukończenia Kursu Kwalifikacyjnego z Oligofrenopedagogiki, ODN Centrum Szkoleniowego WIEDZA w Koninie. 2004r. 

Świadectwo ukończenia Kursu Kwalifikacyjnego Oświatowej Kadry Kierowniczej, ODN Centrum Szkoleniowego WIEDZA w Koninie. 2005r. 

mgr Aldona Anna Gałdecka

nauczyciel dyplomowany

Dyplom ukończenia Wyższej Szkoły Społeczno – Ekonomicznej w Warszawie. Wydział Pedagogiczny. Licencjat na kierunku pedagogika w zakresie specjalności edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna , kształcenie zintegrowane. 2004r. 

Dyplom ukończenia Uniwersytetu Zielonogórskiego  w Zielonej Górze, Wydział Nauk Pedagogicznych i społecznych, magister na kierunku pedagogika, w zakresie pedagogiki ogólnej. 2006r.

 

mgr Iwona Grzeszczak

nauczyciel dyplomowany

Dyplom ukończenia Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Bydgoszczy, Wydział Pedagogiczny, licencjat na kierunku pedagogika w zakresie nauczania początkowego z logopedią. 1995r. 

Dyplom ukończenia Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Bydgoszczy, magister na kierunku pedagogika, w zakresie pedagogiki  szkolnej. 1997r.

Świadectwo ukończenia Studiów Podyplomowych w Wyższej Szkole im. Pawła Włodkowica w Płocku, Wydział   Pedagogiczny, Instytut Kształcenia Podyplomowego w zakresie wychowania przedszkolnego. 

mgr Małgorzata Marcjan

nauczyciel dyplomowany

Dyplom ukończenia Studium Nauczycielskiego  w Koninie. Specjalność Wychowanie Przedszkolne. 1989r.

Dyplom ukończenia Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Bydgoszczy, Wydział pedagogiczny, magister na kierunku pedagogika, w zakresie Nauczania początkowego z wychowaniem przedszkolnym. 1996r.

Świadectwo ukończenia Wyższej Szkoły Pedagogiczno- Technicznej w Koninie w zakresie Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną. 2018r. Oligofrenopedagogika.

mgr Edyta Klocek

nauczyciel dyplomowany

Dyplom ukończenia Uniwersytetu Warszawskiego, Wydział Pedagogiczny, licencjat na kierunku pedagogika, w zakresie nauczania początkowego i wychowania przedszkolnego. 2000r. 

Dyplom ukończenia Uniwersytetu Warszawskiego, Wydział Pedagogiczny, magister na kierunku pedagogika, w zakresie nauczania zintegrowanego. 2002r.   

Świadectwo ukończenia Wyższej Szkoły Pedagogiczno – Technicznej w Koninie, 2013r.  Wydział Nauk Humanistycznych i Technicznych, trzysemestralne studia podyplomowe w zakresie diagnozy i terapii pedagogicznej. 2012r. 

mgr Anna Zawal

nauczyciel dyplomowany

Dyplom ukończenia UAM w Poznaniu, Wydział Pedagogiczno - Artystyczny, magister na kierunku pedagogika w zakresie edukacji wczesnoszkolnej i arteterapii. 2003r.

Świadectwo ukończenia Studiów Podyplomowych w Wyższej Szkole im. Pawła Włodkowica w Płocku, wydział   Pedagogiczny, Instytut Kształcenia Podyplomowego w zakresie wychowania przedszkolnego. 2007r. 

Świadectwo ukończenia Wyższej Szkoły Pedagogiczno – Technicznej w Koninie, 2013r.  Wydział Nauk Humanistycznych i Technicznych, trzysemestralne studia podyplomowe w zakresie diagnozy i terapii pedagogicznej. 2012r. 

mgr Arleta Zawal

nauczyciel dyplomowany

Dyplom ukończenia Studium Wychowania Przedszkolnego w Koninie. 1986r.

Dyplom ukończenia Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze, magister na kierunku pedagogika, w zakresie nauczania początkowego i wychowania przedszkolnego. 2000r.

mgr Magdalena Ligocka

nauczyciel mianowany

Dyplom ukończenia Wyższej Szkoły Pedagogiczno – Technicznej w Koninie, 2013r.  Wydział Nauk Humanistycznych i Technicznych, licencjat na kierunku pedagogika w specjalności edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna.

Dyplom ukończenia studiów, Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium, magister na kierunku pedagogika, w specjalności pedagogika opiekuńczo – wychowawcza i terapia pedagogiczna. 2015r. 

mgr Agnieszka Sobczak

nauczyciel mianowany

Dyplom ukończenia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie, licencjat na kierunku pedagogika w zakresie Edukacji wczesnoszkolnej z językiem angielskim. 2008r.

Dyplom ukończenia UAM w Poznaniu, Wydział Studiów Edukacyjnych, magister na kierunku pedagogika w specjalności edukacja elementarna i terapia pedagogiczna. 2010r.

Certyfikat ukończenia kursy doskonalącego Instruktor rytmiki. Instytucja szkoleniowa Iskra 2019r. 

mgr Karolina Kramska

nauczyciel kontraktowy

Dyplom ukończenia Państwowej Szkoły Zawodowej w Koninie, licencjat na kierunku Pedagogika, w specjalności Edukacja wczesnoszkolna 2012r. 

Dyplom ukończenia UAM w Poznaniu, Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszu, magister na kierunku pedagogika, specjalność edukacja wczesnoszkolna z językiem angielskim. 2014r. 

Dyplom ukończenia Wyższej Szkoły Pedagogiczno – Technicznej w Koninie, 2020r.  Wydział Nauk Humanistycznych i Technicznych, trzysemestralne studia podyplomowe w zakresie tyflopedagogiki.

Dyplom ukończenia Wyższej Szkoły Pedagogiczno – Technicznej w Koninie, 2020r.  Wydział Nauk Humanistycznych i Technicznych, trzysemestralne studia podyplomowe w zakresie surdopedagogiki.

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Biuletyn Informacji Publicznej