Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Dzień Mamy i Taty oraz Pasowanie na Przedszkolaka u Biedronek 2024

Utworzono dnia 05.06.2024

,, Dwa najpiękniejsze słowa świata

we wszystkich językach to ,,mama'' i ,,tata" .

Wypowiadane przez wszystkich ludzi,

czy to są mali, czy to są duzi.

Mama, mamunia, mamcia czasami,

Tatuś, tatulek, tatko kochany..."

Mama i Tata to pierwsze, najprostsze słowa, jakie dziecko może wypowiedzieć od momentu przyjścia na świat, po dorosłość.

Pełne wiary, nadziei i miłości, w których mieści się cały ŚWIAT dziecka.

Jakże trafnie te piękne słowa podkreślają wyjątkowy charakter uroczystości, która odbyła się 23 maja 2024r. w naszym przedszkolu. Wyjątkowa uroczystość, bo wyjątkowi są ludzie którym jest dedykowana - Rodzicom dzieci z grupy Biedronki.

Tego dnia, na zaproszenie swoich pociech i pań, przybyli do przedszkola Mamusie i Tatusiowie, by wspólnie z dziećmi uczcić święto z okazji Dnia Mamy I Taty oraz Pasowanie na Przedszkolaka.

W części pierwszej, w uroczy sposób dzieci zaprezentowały się w wierszykach, piosenkach i tańcach pochodzących z pakietu ,,Tralala dla Rodzicow". Przekazały Rodzicom upominki w postaci Świadectw z paskiem dla wzorowej Mamy i wzorowego Taty. Miło było patrzeć na radosne uśmiechy mam oraz dumnych i wzruszonych tatusiów. Kolejna część spotkania to uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka, ✏️????, którego to dokonała dyrektor przedszkola Radosława Janicka. Tutaj dzieci pochwaliły się rodzicom zdobytą wiedzą patriotyczną oraz recytacją wiersza ,,Katechizm Polskiego Dziecka". To był wspaniały dzień...stwierdziły dzieci, które od teraz jak przyznał Janek: ,,są już prawdziwymi przedszkolakami". Dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu tak pięknej uroczystości. Wszystkim życzymy zdrowia, uśmiechu oraz pociechy z tak wspaniałych dzieci.

Dzień Mamy i Pasowanie u Biedronek 2024

Utworzono dnia 05.06.2024, 09:13

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Biuletyn Informacji Publicznej