Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI, strona 4:

Bal Karnawałowy 2024

Utworzono dnia 12.02.2024

Dziś w przedszkolu śmiech i tańce, tańczą różne przebierańce. Każdy przebrał się inaczej, Ten obraca się, ten skacze. 7 lutego 2024r. w Przedszkolu „Bociani Zakątek” odbył się wyczekiwany przez wszystkie dzieci bal karnawałowy. Już od rana pojawiały się kolorowe postacie. Można było spotkać między innymi: wróżki, królewny, rycerzy, zwierzątka, policjantów, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Jednym słowem zabawa na 102! Oprawę muzyczną zapewnił DJ - pan Roman Klimka, prywatnie tata dwójki naszych przedszkolaków i pan Dawid Wolny. Dzieci i panie świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych zabawach. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele zadowolenia i uśmiechu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!

czytaj dalej na temat: Bal Karnawałowy 2024

Dzień Babci i Dziadka u Pszczółek 2024

Utworzono dnia 05.02.2024

Dzień Babci i Dziadka to jedno z najpiękniejszych dni w roku. Te szczególne dni w kalendarzu kojarzone są z szacunkiem, ciepłem, dzieciństwem i podziękowaniami. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. W słoneczny, styczniowy poniedziałek przybyli do naszego przedszkola babcie i dziadkowie dzieci z grupy „Pszczółki”. W poniedziałek 29 stycznia 2024r. wychowawczyni grupy Pani Anna Zawal przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami, a następnie złożyła życzenia. W pięknych strojach, przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze Pszczółki pod kierunkiem wychowawczyni p. Anny Zawal i p. Sylwii Michalak przedstawiły program artystyczny. Były to wzruszające wiersze, piosenki i tańce. Po występie wnuczęta obdarowały babcie i dziadków własnoręcznie wykonanymi upominkami oraz zaprosiły na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Był on okazją do rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

czytaj dalej na temat: Dzień Babci i Dziadka u Pszczółek 2024

Dzień Babci i Dziadka u Motylków 2024

Utworzono dnia 05.02.2024

,,Babcia jest trochę rodzicem, nauczycielem i najlepszym przyjacielem", ,,Dziadek to ktoś, kto ma srebrne włosy i złote serce". Sentencje te w odpowiedni sposób oddają, jak wielką miłością Dziadkowie darzą swoje wnuki. Z okazji ,,Dnia Babci i Dziadka" zaprosiliśmy naszych Dziadków na uroczystość, żeby wyrazić nasze podziękowania. W piątek 26 stycznia 2024r. od kierunkiem swoich pań Małgorzaty Marcjan i Aleksandry Bodo dzieci prezentowały piosenki, tańce oraz deklamowały wiersze. Wyrażając swoją wdzięczność ofiarowały też dla swoich Dziadków drobne upominki. Następnie zaproszono wszystkich na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Uroczystość przebiegała w miłej atmosferze, pełna była wzruszeń i radości, a na twarzach Dziadków mogliśmy dostrzec uśmiechy. Dziękujemy!

czytaj dalej na temat: Dzień Babci i Dziadka u Motylków 2024

Dzień Babci i Dziadka u Jeżyków 2024

Utworzono dnia 05.02.2024

„Dziś dla dzieciaków nie lada gratka, bo świętujemy Dzień Babci i DziadkaCoś zatańczymy, coś zaśpiewamy, piękne występy w prezencie Wam damy”. Tymi słowami w czwartek 25 stycznia 2024r.  dzieci z grupy Jeżyki powitały swoich Dziadków i rozpoczęły uroczystość. Dzieci pod czujnym okiem swoich pań zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które przygotowały specjalnie na tą okoliczność. W przepięknej świąteczno-zimowej scenerii i wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed gośćmi. W ten sposób okazały swoim bliskim szacunek oraz podziękowały za miłość, cierpliwość i zrozumienie. Następnie wręczono drobne upominki i zaproszono wszystkich na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Była to naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Uśmiechnięte twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

czytaj dalej na temat: Dzień Babci i Dziadka u Jeżyków 2024

Dzień Babci i Dziadka u Zajączków 2024

Utworzono dnia 05.02.2024

„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia, Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia” Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. W środę 24 stycznia 2024r.  dzieci z grupy 3 letniej ,,Zajączki” gościły swoje Babcie oraz Dziadków w naszym przedszkolu na uroczystości z tej okazji. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi przedszkola. Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym.

czytaj dalej na temat: Dzień Babci i Dziadka u Zajączków 2024

Dzień Babci i Dziadka u Biedronek 2024

Utworzono dnia 05.02.2024

21 i 22 stycznia to symboliczne daty w kalendarzu naszego przedszkola. Kojarzą nam się z obchodami szczególnej i wyjątkowej uroczystości: Dnia Babci i Dziadka. Babcia i Dziadek to osoby, które utożsamiamy z dzieciństwem, ciepłem, miłością i wszystkim co dobre i sprawiedliwe. Zajmują szczególne miejsce w serduszku każdego dziecka. We wtorek 23 stycznia 2024r. wyjątkową uroczystość przeżyły Biedronki dzieci, należące do jednej z najmłodszych grup wiekowych Przedszkola Bociani Zakątek w Zagórowie. Mimo, że mają dopiero 3 latka też postanowiły zaprosić swoje Babcie i Dziadków by uczcić ich święto. Przygotowały pod kierunkiem swoich Pań: Wychowawczyni Arlety Zawal i p. Eweliny Skąpskiej specjalny program artystyczny. Mali artyści wystąpili w wierszach, piosenkach i tańcu. Każdy wręczył swoim gościom upominek w postaci ,,kalendarza dla babci i dziadka". Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek, przygotowany przez biedronkowe mamusie. Na zakończenie tej wspaniałej uroczystości dyrektor przedszkola P. Radosława Janicka podziękowała dzieciom za występ, paniom za przygotowanie imprezy oraz złożyła gościom najserdeczniejsze życzenia. Był to niezwykły dzień... dzień, który połączył 3 kochające się pokolenia: wnuków, dziadków i pradziadków. ,,Drodzy Państwo życzymy Wam dużo zdrowia, abyście jak najdłużej mogli obdarzać swoje wnuki miłością, byli dumni z ich osiągnięć, uczyli co piękne, ważne i mądre..." Za Wasz trud i starania składamy serdeczne podziękowania!

czytaj dalej na temat: Dzień Babci i Dziadka u Biedronek 2024

Dzień Babci i Dziadka u Żabek 2024

Utworzono dnia 23.01.2024

BABCIA i DZIADEK - Nasi goście ukochani, niech nam żyją długie lata, w zdrowiu, szczęściu i radości. W poniedziałek 22 stycznia 2024r.  w naszym przedszkolu ,,Bociani Zakątek" w Zagórowie odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Panie i dzieci 5-letnie z grupy Żabki przygotowały dla zaproszonych gości Koncert Świąteczno-Noworoczny. Dziadkowie mogli podziwiać umiejętności swoich wnucząt prezentujących wiersze, kolędy, piosenki i tańce. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. Na koniec dzieci obdarowały swoich bliskich własnoręcznie wykonanymi upominkami. Dopełnieniem uroczystego spotkania był słodki poczęstunek przygotowany z pomocą rodziców. To był dla wszystkich wyjątkowy i wzruszający dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy.

czytaj dalej na temat: Dzień Babci i Dziadka u Żabek 2024

Koncert muzyczny RESTAURACJA TONACJA

Utworzono dnia 08.01.2024

4 stycznia 2024r. odbył się w naszym przedszkolu kolejny koncert Filharmonii Pomysłów pt. "Restauracja Tonacja".

czytaj dalej na temat: Koncert muzyczny RESTAURACJA TONACJA

Życzenia

Utworzono dnia 22.12.2023

Wigilia 2023

Utworzono dnia 31.12.2023

21 grudnia 2023r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy jeden z najpiękniejszych dni w roku – Wigilię Bożego Narodzenia. W tym dniu w całym przedszkolu panowała radosna, ożywiona atmosfera. Świąteczne dekoracje, dzieci w odświętnych strojach oraz śpiew kolęd wprowadzały nastrój oczekiwania na wyjątkowe wydarzenie. W salach przedszkolnych dzieci dzieliły się opłatkiem, składały sobie życzenia, a następnie zasiadły do pięknie przystrojonych stołów, na których czekał świąteczny obiad.

czytaj dalej na temat: Wigilia 2023

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Biuletyn Informacji Publicznej